Info trainingen: HIER
Info over de openingstijden en tijdsblokken vind je HIER
Tempo-Team Videokanaal: HIER
TAFELHUUR MOGELIJK (€ 5 pp-pu)
voor info mail naar TAFELHUUR
Alle Teams (via TTapp): HIER
Zaalagenda maandoverzicht: HIER
- vrijdag, 29 maart 2024
-
-
Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
vrijdag, 29 maart 2024 14:30 - 16:00
-
Training jeugd groep 1
vrijdag, 29 maart 2024 16:30 - 18:00
Bar: René
-
Training recreanten: Joël
vrijdag, 29 maart 2024 18:00 - 19:30
-
Competitie
vrijdag, 29 maart 2024 19:30 - 23:30
BAR: Team 4 Tempo-Team 10-US 4 Tempo-Team 11-Amsterdam '78 13 Tempo-Team 15-Spaarne 3 Tempo-Team 16-ZTTC 4 Tempo-Team 9-Noordkop 1
-
- zaterdag, 30 maart 2024
-
-
Competitie
zaterdag, 30 maart 2024 10:00 - 14:00
Tempo-Team 3 J-AMVJ 1 Tempo-Team 4 J-Rapidity 1 -
Competitie
zaterdag, 30 maart 2024 15:00 - 19:00
Tempo-Team 2-Assen 1
-
- zondag, 31 maart 2024
-
-
VRIJ SPELEN ⏰
zondag, 31 maart 2024 13:00 - 18:00
Bar: Floris
-
- maandag, 01 april 2024
-
-
Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
maandag, 01 april 2024 15:30 - 17:30
-
Training jeugd. Bettine
maandag, 01 april 2024 17:30 - 19:00
-
Training recreanten: Joël
maandag, 01 april 2024 19:30 - 20:30
-
Training recreanten en 5e klasse: Joël
maandag, 01 april 2024 20:30 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
maandag, 01 april 2024 21:30 - 23:30
-
- dinsdag, 02 april 2024
-
-
Wim met Fjodor
dinsdag, 02 april 2024 10:30 - 12:00
-
Sportles: Emiliano, Dynamo HELE ZAAL BEZET. ouder-kind-toernooi
dinsdag, 02 april 2024 16:00 - 17:00
-
Training groep Maurice
dinsdag, 02 april 2024 18:00 - 19:30
-
Marleen: training 2e tm 4e klasse
dinsdag, 02 april 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
dinsdag, 02 april 2024 21:30 - 23:30
-
- woensdag, 03 april 2024
-
-
Training Maurice 1 tafel
woensdag, 03 april 2024 10:30 - 15:30
-
Vrije training selectie en dames
woensdag, 03 april 2024 18:00 - 20:00
-
Vrije training ,4e, 3e, 2e en 1e klassers, dames
woensdag, 03 april 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
woensdag, 03 april 2024 21:30 - 23:30
-
- donderdag, 04 april 2024
-
-
Inspelen trainingsgroep Maurice
donderdag, 04 april 2024 15:45 - 16:15
-
Trainingsgroep Maurice
donderdag, 04 april 2024 16:15 - 17:45
-
Trainingsgroep Bettine
donderdag, 04 april 2024 18:00 - 19:30
-
- vrijdag, 05 april 2024
-
-
Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
vrijdag, 05 april 2024 14:30 - 16:00
-
Training jeugd groep 1
vrijdag, 05 april 2024 16:30 - 18:00
Bar: René
-
Training recreanten: Joël
vrijdag, 05 april 2024 18:00 - 19:30
-
- zaterdag, 06 april 2024
-
-
Competitie
zaterdag, 06 april 2024 15:00 - 19:00
Tempo-Team 1-van Wijnen/Smash '70 1 Tempo-Team 3-SV Red Star '58 1 Tempo-Team 4-Red Stars 1
-
- zondag, 07 april 2024
-
-
VRIJ SPELEN ⏰
zondag, 07 april 2024 13:00 - 18:00
Bar: Leen
-
- maandag, 08 april 2024
-
-
Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
maandag, 08 april 2024 15:30 - 17:30
-
Training jeugd. Bettine
maandag, 08 april 2024 17:30 - 19:00
-
Training recreanten: Joël
maandag, 08 april 2024 19:30 - 20:30
-
Training recreanten en 5e klasse: Joël
maandag, 08 april 2024 20:30 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
maandag, 08 april 2024 21:30 - 23:30
-
- dinsdag, 09 april 2024
-
-
Wim met Fjodor
dinsdag, 09 april 2024 10:30 - 12:00
-
Training groep Maurice
dinsdag, 09 april 2024 18:00 - 19:30
-
Marleen: training 2e tm 4e klasse
dinsdag, 09 april 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
dinsdag, 09 april 2024 21:30 - 23:30
-
- woensdag, 10 april 2024
-
-
Training Maurice 1 tafel
woensdag, 10 april 2024 10:30 - 15:30
-
Vrije training selectie en dames
woensdag, 10 april 2024 18:00 - 20:00
-
Vrije training ,4e, 3e, 2e en 1e klassers, dames
woensdag, 10 april 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
woensdag, 10 april 2024 21:30 - 23:30
-
- donderdag, 11 april 2024
-
-
Inspelen trainingsgroep Maurice
donderdag, 11 april 2024 15:45 - 16:15
-
Trainingsgroep Maurice
donderdag, 11 april 2024 16:15 - 17:45
-
Trainingsgroep Bettine
donderdag, 11 april 2024 18:00 - 19:30
-
Competitie
donderdag, 11 april 2024 19:30 - 23:30
Bar: Team 2
Tempo-Team 13-AMVJ 2 Tempo-Team 18-ZTTC 6 Tempo-Team 19-AMVJ 5
-
- vrijdag, 12 april 2024
-
-
Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
vrijdag, 12 april 2024 14:30 - 16:00
-
Training jeugd groep 1
vrijdag, 12 april 2024 16:30 - 18:00
Bar: René
-
Training recreanten: Joël
vrijdag, 12 april 2024 18:00 - 19:30
-
Competitie
vrijdag, 12 april 2024 19:30 - 23:30
BAR: Team 1 Tempo-Team 10-HBC 3 Tempo-Team 12-Het Nootwheer 3 Tempo-Team 16-Tazano 96 2 Tempo-Team 6-DOV 2
-
- zaterdag, 13 april 2024
-
-
Competitie
zaterdag, 13 april 2024 10:00 - 14:00
Tempo-Team 3 J-PingPongAlkmaar 2 Tempo-Team 4 J-DOV 1 -
Competitie
zaterdag, 13 april 2024 15:00 - 19:00
Tempo-Team 4-Arnemuiden 1
-
- zondag, 14 april 2024
-
-
VRIJ SPELEN ⏰
zondag, 14 april 2024 13:00 - 18:00
Bar: Maurice
-
- maandag, 15 april 2024
-
-
Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
maandag, 15 april 2024 15:30 - 17:30
-
Training jeugd. Bettine
maandag, 15 april 2024 17:30 - 19:00
-
Training recreanten: Joël
maandag, 15 april 2024 19:30 - 20:30
-
Training recreanten en 5e klasse: Joël
maandag, 15 april 2024 20:30 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
maandag, 15 april 2024 21:30 - 23:30
-
- dinsdag, 16 april 2024
-
-
Wim met Fjodor
dinsdag, 16 april 2024 10:30 - 12:00
-
Training groep Maurice
dinsdag, 16 april 2024 18:00 - 19:30
-
Marleen: training 2e tm 4e klasse
dinsdag, 16 april 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
dinsdag, 16 april 2024 21:30 - 23:30
-
- woensdag, 17 april 2024
-
-
Training Maurice 1 tafel
woensdag, 17 april 2024 10:30 - 15:30
-
Vrije training selectie en dames
woensdag, 17 april 2024 18:00 - 20:00
-
Vrije training ,4e, 3e, 2e en 1e klassers, dames
woensdag, 17 april 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
woensdag, 17 april 2024 21:30 - 23:30
-
- donderdag, 18 april 2024
-
-
Inspelen trainingsgroep Maurice
donderdag, 18 april 2024 15:45 - 16:15
-
Trainingsgroep Maurice
donderdag, 18 april 2024 16:15 - 17:45
-
Trainingsgroep Bettine
donderdag, 18 april 2024 18:00 - 19:30
-
- vrijdag, 19 april 2024
-
-
Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
vrijdag, 19 april 2024 14:30 - 16:00
-
Training jeugd groep 1
vrijdag, 19 april 2024 16:30 - 18:00
Bar: René
-
Training recreanten: Joël
vrijdag, 19 april 2024 18:00 - 19:30
-
- zaterdag, 20 april 2024
-
-
Competitie
zaterdag, 20 april 2024 15:00 - 19:00
Tempo-Team 2-Buitenpost 1 Tempo-Team 3-SVE 2
-
- zondag, 21 april 2024
-
-
VRIJ SPELEN ⏰
zondag, 21 april 2024 13:00 - 18:00
Bar:
-
- maandag, 22 april 2024
-
-
Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
maandag, 22 april 2024 15:30 - 17:30
-
Training jeugd. Bettine
maandag, 22 april 2024 17:30 - 19:00
-
Training recreanten: Joël
maandag, 22 april 2024 19:30 - 20:30
-
Training recreanten en 5e klasse: Joël
maandag, 22 april 2024 20:30 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
maandag, 22 april 2024 21:30 - 23:30
-
- dinsdag, 23 april 2024
-
-
Wim met Fjodor
dinsdag, 23 april 2024 10:30 - 12:00
-
Training groep Maurice
dinsdag, 23 april 2024 18:00 - 19:30
-
Marleen: training 2e tm 4e klasse
dinsdag, 23 april 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
dinsdag, 23 april 2024 21:30 - 23:30
-
- woensdag, 24 april 2024
-
-
Training Maurice 1 tafel
woensdag, 24 april 2024 10:30 - 15:30
-
Vrije training selectie en dames
woensdag, 24 april 2024 18:00 - 20:00
-
Vrije training ,4e, 3e, 2e en 1e klassers, dames
woensdag, 24 april 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
woensdag, 24 april 2024 21:30 - 23:30
-
- donderdag, 25 april 2024
-
-
Inspelen trainingsgroep Maurice
donderdag, 25 april 2024 15:45 - 16:15
-
Trainingsgroep Maurice
donderdag, 25 april 2024 16:15 - 17:45
-
Trainingsgroep Bettine
donderdag, 25 april 2024 18:00 - 19:30
-
- vrijdag, 26 april 2024
-
-
Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
vrijdag, 26 april 2024 14:30 - 16:00
-
Training jeugd groep 1
vrijdag, 26 april 2024 16:30 - 18:00
Bar: René
-
Training recreanten: Joël
vrijdag, 26 april 2024 18:00 - 19:30
-
- zondag, 28 april 2024
-
-
VRIJ SPELEN ⏰
zondag, 28 april 2024 13:00 - 18:00
Bar:
-
- maandag, 29 april 2024
-
-
Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
maandag, 29 april 2024 15:30 - 17:30
-
Training jeugd. Bettine
maandag, 29 april 2024 17:30 - 19:00
-
Training recreanten: Joël
maandag, 29 april 2024 19:30 - 20:30
-
Training recreanten en 5e klasse: Joël
maandag, 29 april 2024 20:30 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
maandag, 29 april 2024 21:30 - 23:30
-
- dinsdag, 30 april 2024
-
-
Wim met Fjodor
dinsdag, 30 april 2024 10:30 - 12:00
-
Training groep Maurice
dinsdag, 30 april 2024 18:00 - 19:30
-
Marleen: training 2e tm 4e klasse
dinsdag, 30 april 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
dinsdag, 30 april 2024 21:30 - 23:30
-
- woensdag, 01 mei 2024
-
-
Training Maurice 1 tafel
woensdag, 01 mei 2024 10:30 - 15:30
-
Vrije training selectie en dames
woensdag, 01 mei 2024 18:00 - 20:00
-
Vrije training ,4e, 3e, 2e en 1e klassers, dames
woensdag, 01 mei 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
woensdag, 01 mei 2024 21:30 - 23:30
-
- donderdag, 02 mei 2024
-
-
Inspelen trainingsgroep Maurice
donderdag, 02 mei 2024 15:45 - 16:15
-
Trainingsgroep Maurice
donderdag, 02 mei 2024 16:15 - 17:45
-
Trainingsgroep Bettine
donderdag, 02 mei 2024 18:00 - 19:30
-
- vrijdag, 03 mei 2024
-
-
Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
vrijdag, 03 mei 2024 14:30 - 16:00
-
Training jeugd groep 1
vrijdag, 03 mei 2024 16:30 - 18:00
Bar: René
-
Training recreanten: Joël
vrijdag, 03 mei 2024 18:00 - 19:30
-
- zondag, 05 mei 2024
-
-
VRIJ SPELEN ⏰
zondag, 05 mei 2024 13:00 - 18:00
Bar:
-
- maandag, 06 mei 2024
-
-
Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
maandag, 06 mei 2024 15:30 - 17:30
-
Training jeugd. Bettine
maandag, 06 mei 2024 17:30 - 19:00
-
Training recreanten: Joël
maandag, 06 mei 2024 19:30 - 20:30
-
Training recreanten en 5e klasse: Joël
maandag, 06 mei 2024 20:30 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
maandag, 06 mei 2024 21:30 - 23:30
-
- dinsdag, 07 mei 2024
-
-
Wim met Fjodor
dinsdag, 07 mei 2024 10:30 - 12:00
-
Training groep Maurice
dinsdag, 07 mei 2024 18:00 - 19:30
-
Marleen: training 2e tm 4e klasse
dinsdag, 07 mei 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
dinsdag, 07 mei 2024 21:30 - 23:30
-
- woensdag, 08 mei 2024
-
-
Training Maurice 1 tafel
woensdag, 08 mei 2024 10:30 - 15:30
-
Vrije training selectie en dames
woensdag, 08 mei 2024 18:00 - 20:00
-
Vrije training ,4e, 3e, 2e en 1e klassers, dames
woensdag, 08 mei 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
woensdag, 08 mei 2024 21:30 - 23:30
-
- donderdag, 09 mei 2024
-
-
Inspelen trainingsgroep Maurice
donderdag, 09 mei 2024 15:45 - 16:15
-
Trainingsgroep Maurice
donderdag, 09 mei 2024 16:15 - 17:45
-
Trainingsgroep Bettine
donderdag, 09 mei 2024 18:00 - 19:30
-
- vrijdag, 10 mei 2024
-
-
Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
vrijdag, 10 mei 2024 14:30 - 16:00
-
Training jeugd groep 1
vrijdag, 10 mei 2024 16:30 - 18:00
Bar: René
-
Training recreanten: Joël
vrijdag, 10 mei 2024 18:00 - 19:30
-
- zondag, 12 mei 2024
-
-
VRIJ SPELEN ⏰
zondag, 12 mei 2024 13:00 - 18:00
Bar:
-
- maandag, 13 mei 2024
-
-
Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
maandag, 13 mei 2024 15:30 - 17:30
-
Training jeugd. Bettine
maandag, 13 mei 2024 17:30 - 19:00
-
Training recreanten: Joël
maandag, 13 mei 2024 19:30 - 20:30
-
Training recreanten en 5e klasse: Joël
maandag, 13 mei 2024 20:30 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
maandag, 13 mei 2024 21:30 - 23:30
-
- dinsdag, 14 mei 2024
-
-
Wim met Fjodor
dinsdag, 14 mei 2024 10:30 - 12:00
-
Training groep Maurice
dinsdag, 14 mei 2024 18:00 - 19:30
-
Marleen: training 2e tm 4e klasse
dinsdag, 14 mei 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
dinsdag, 14 mei 2024 21:30 - 23:30
-
- woensdag, 15 mei 2024
-
-
Training Maurice 1 tafel
woensdag, 15 mei 2024 10:30 - 15:30
-
Vrije training selectie en dames
woensdag, 15 mei 2024 18:00 - 20:00
-
Vrije training ,4e, 3e, 2e en 1e klassers, dames
woensdag, 15 mei 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
woensdag, 15 mei 2024 21:30 - 23:30
-
- donderdag, 16 mei 2024
-
-
Inspelen trainingsgroep Maurice
donderdag, 16 mei 2024 15:45 - 16:15
-
Trainingsgroep Maurice
donderdag, 16 mei 2024 16:15 - 17:45
-
Trainingsgroep Bettine
donderdag, 16 mei 2024 18:00 - 19:30
-
- vrijdag, 17 mei 2024
-
-
Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
vrijdag, 17 mei 2024 14:30 - 16:00
-
Training jeugd groep 1
vrijdag, 17 mei 2024 16:30 - 18:00
Bar: René
-
Training recreanten: Joël
vrijdag, 17 mei 2024 18:00 - 19:30
-
- zondag, 19 mei 2024
-
-
VRIJ SPELEN ⏰
zondag, 19 mei 2024 13:00 - 18:00
Bar:
-
- maandag, 20 mei 2024
-
-
Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
maandag, 20 mei 2024 15:30 - 17:30
-
Training jeugd. Bettine
maandag, 20 mei 2024 17:30 - 19:00
-
Training recreanten: Joël
maandag, 20 mei 2024 19:30 - 20:30
-
Training recreanten en 5e klasse: Joël
maandag, 20 mei 2024 20:30 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
maandag, 20 mei 2024 21:30 - 23:30
-
- dinsdag, 21 mei 2024
-
-
Wim met Fjodor
dinsdag, 21 mei 2024 10:30 - 12:00
-
Training groep Maurice
dinsdag, 21 mei 2024 18:00 - 19:30
-
Marleen: training 2e tm 4e klasse
dinsdag, 21 mei 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
dinsdag, 21 mei 2024 21:30 - 23:30
-
- woensdag, 22 mei 2024
-
-
Training Maurice 1 tafel
woensdag, 22 mei 2024 10:30 - 15:30
-
Vrije training selectie en dames
woensdag, 22 mei 2024 18:00 - 20:00
-
Vrije training ,4e, 3e, 2e en 1e klassers, dames
woensdag, 22 mei 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
woensdag, 22 mei 2024 21:30 - 23:30
-
- donderdag, 23 mei 2024
-
-
Inspelen trainingsgroep Maurice
donderdag, 23 mei 2024 15:45 - 16:15
-
Trainingsgroep Maurice
donderdag, 23 mei 2024 16:15 - 17:45
-
Trainingsgroep Bettine
donderdag, 23 mei 2024 18:00 - 19:30
-
- vrijdag, 24 mei 2024
-
-
Tafel 5 Hoek Bettine met Joël
vrijdag, 24 mei 2024 14:30 - 16:00
-
Training jeugd groep 1
vrijdag, 24 mei 2024 16:30 - 18:00
Bar: René
-
Training recreanten: Joël
vrijdag, 24 mei 2024 18:00 - 19:30
-
- zondag, 26 mei 2024
-
-
VRIJ SPELEN ⏰
zondag, 26 mei 2024 13:00 - 18:00
Bar:
-
- maandag, 27 mei 2024
-
-
Bettine en Joël 1 tafel in de hoek
maandag, 27 mei 2024 15:30 - 17:30
-
Training jeugd. Bettine
maandag, 27 mei 2024 17:30 - 19:00
-
Training recreanten: Joël
maandag, 27 mei 2024 19:30 - 20:30
-
Training recreanten en 5e klasse: Joël
maandag, 27 mei 2024 20:30 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
maandag, 27 mei 2024 21:30 - 23:30
-
- dinsdag, 28 mei 2024
-
-
Wim met Fjodor
dinsdag, 28 mei 2024 10:30 - 12:00
-
Training groep Maurice
dinsdag, 28 mei 2024 18:00 - 19:30
-
Marleen: training 2e tm 4e klasse
dinsdag, 28 mei 2024 20:00 - 21:30
-
VRIJ SPELEN ⏰
dinsdag, 28 mei 2024 21:30 - 23:30
-